Zakłady eSportowe GGBET

Przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku oferujemy pełne spektrum hazardowych wrażeń. Dlatego też obok gier kasynowych i zakładów sportowych proponujemy użytkownikom naszego portalu możliwość stawiania kuponów na sport elektroniczny. Wszystkie te możliwości czekają na chętnych w jednym miejscu, czyli na naszej przejrzystej stronie internetowej.

Nasze zaklady bukmacherskie esport są oferowane legalnie. Jesteśmy wiarygodnym i uczciwym zakładem bukmacherskim, o czym świadczy nasza licencja, którą otrzymaliśmy od Curacao Gaming. Na jej mocy mamy prawo oferować kategorię GGBet esport zaklady na terytorium Unii Europejskiej.

Zasady przyświecające zabawie z zakładami na rozgrywki esportowe są bardzo proste:

 • Zaklady esport to szansa na to, by znajomość tej dyscypliny sportu przyniosła gratyfikacje finansowe. By tak się stało, trzeba prawidłowo przewidzieć wynik wybranego wydarzenia w GGBet e-sport i np. trafnie obstawić zwycięzcę danego meczu w CS:GO.
 • Gdy obstawia się esport, to obserwowanie rozgrywek staje się jeszcze przyjemniejsze. Przykładowo można obstawić zwycięstwo swoich ulubionych esportowych drużyn i być podwójnie usatysfakcjonowanym, gdy osiągną one triumf.
 • Kupony na GGBet esport można stawiać praktycznie zawsze i wszędzie. Wystarczy tylko przejść na naszą stronę, wybrać dowolne wydarzenie i postawić zakład. Co istotne każdego dnia o każdej porze zapewniamy szeroki wybór zakładów.

Skorzystanie z oferty GGBet to więc hazardowa frajda na przystępnych warunkach.

Zakłady eSportowe

Jak obstawiać zakłady e-sportowe w GGBet

W naszym portalu gracze mogą przebierać w przeróżnych grach komputerowych i rynkach wydarzeń. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Nasze esports zakłady online są oferowane w dwóch trybach. Przed rozpoczęciem danego wydarzenia możliwe jest stawianie zakładów prematch. W trakcie trwania wydarzenia esportowego dostępne są zaś esporty zakłady w trybie live.

Zasadniczo zakłady przedmeczowe to okazja ku temu, by wykorzystać swoje umiejętności analityczne, czyli przewidzieć wynik na podstawie danych dotyczących uczestników danego wydarzenia. Tryb live to zaś szansa na to, by wykazać się zdolnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Chcąc rozpocząć swą przygodę z obstawieniem rozgrywek esportowych, wystarczy tylko:

 1.   Założyć konto na stronie GGBet, co zajmuje dosłownie chwilę. Podczas rejestracji nie wymagamy załączania żadnej dokumentacji. Prosimy tylko o wypełnienie tylko paru pól.
 2.   Wybrać interesujące zakłady bukmacherskie na esport spośród oferty zakładów przedmeczowych lub live.
 3.   Obstawić wydarzenie na kuponie i trzymać kciuki za to, by przewidywania pokryły się z wynikami.

Wszystko jest więc niezwykle proste, szybkie i intuicyjne. Stworzyliśmy nasz system obstawiania tak, aby nawet zupełny laik nie miał problemu ze zrozumieniem GGBet esportowe zakłady. Co więcej, zakłady bukmacherskie GGBet gwarantują:

 • Szeroką ofertę wydarzeń esportowych, czyli szansę na obstawianie szeregu lig oraz turniejów.
 • Rzetelny i uczciwy sposób kalkulowania zakładów.
 • Możliwe najwyższe kursy, przez co potencjalne wygrane graczy są duże.
 • Opcję stawiania wyjątkowo dużych zakładów na najpopularniejsze wydarzenia.
 • 100% wypłacalność nagród ze wszystkich rodzajów zakładów.
 • Indywidualne podejście do każdego gracza, ponieważ chcemy, by wszyscy czuli się u nas w pełni komfortowo.
 • Pełen profesjonalizm i przyjacielskie nastawienie działu obsługi klienta GG.Bet.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności, między innymi przez zastosowanie szyfrowania danych technologią Secure Socket Layer.

Za cel obraliśmy sobie to, by nasza oferta była solidna pod absolutnie każdym względem.

Które dyscypliny eSportowe można obstawiać w GGBet?

Rynek esportowy stale ewoluuje, a zadaniem GGBet jest podążanie za zmianami i dopasowywanie oferty pod potrzeby graczy. Proponujemy zakłady esports z szeregiem rynków wydarzeń. Na kuponach pojawiać się mogą np. takie zakłady, jak:

 • Zwycięzca wybranego meczu oraz inne zakłady związane z końcowym wynikiem, w tym dokładny wynik, różnice wygranych oraz podwójna szansa.
 • Wyniki uzyskiwane w wybranych częściach meczów, np. rezultat drugiej mapy albo wyniki rund pistoletowych.
 • Zakłady na konkretne wydarzenie związane ze specyfiką danej gry, np. obstawienie tzw. pierwszej krwi.
 • Handicap dostępny nie tylko dla rezultatu końcowego, ale też np. dla wybranej rundy danej gry.
 • Zakłady parzyste i nieparzyste na mapy oraz zakłady na sumę map.

Jako że dążymy do zapewnienia możliwie najszerszej oferty, to nasze zakłady esportowe dotyczą kilkunastu gier. Jednakże oś naszego asortymentu stanowią te najpopularniejsze, a zwłaszcza CS:GO, League of Legends, Dota 2 i Overwatch.

Każda z gier i każdy z typów zakładu mają swoją odrębną specyfikę. Wszystkie łączy jedno, czyli szansa na zdobycie nagród pieniężnych, w przypadku prawidłowego typu. Dodając do tak szerokiej oferty sposobność obstawiania zakładów zarówno w trybie przedmeczowym, jak i na żywo, otrzymuje się prawdziwy ocean hazardowych możliwości i emocji.

Zalecamy, by na początku obstawiać najprostsze zakłady (np. zwycięzcę) związane ze swoją ulubioną grą. Z czasem i coraz większym doświadczeniem, warto zaś postawić na różnorodne zakłady i różne gry, by czerpać z tego jeszcze większą frajdę.

Najpopularniejsze dyscypliny esportowe do obstawiana

Wskazane jest to, by przed obstawianiem danej gry samemu w nią zagrać. Jednakże każda gra ma też swoją odrębną specyfiką, którą trzeba uwzględnić przy opracowywaniu strategii stawiania zakładów.

eSport Opis
CS:GO Ogromna popularność CS:GO i profesjonalnych rozgrywek związanych z tą grą sprawia, że na temat poszczególnych drużyn i zawodników można znaleźć szereg danych i statystyk. Warto z nich korzystać, zwłaszcza jeśli stawia się przedmeczowe zakłady CS:GO. Istotne jest to, że poszczególne drużyny często osiągają różne wyniki w zależności od miejsca gry. Jedni najlepiej czują się, gdy mecz rozgrywany jest bez udziału widzów. Innym pełne trybuny kibiców dodają skrzydeł.
DOTA 2 Ta gra MOBA jest dostępna za darmo. Warto w nią więc zagrać, zwłaszcza jeśli wcześniej nie miało się styczności z grami podobnymi do Warcraft. Dobrze też skupić się na wynik osiąganych przez dane drużyny w ostatnich kilku paru miesiącach. Praktyka pokazuje, że forma drużyn DOTA 2 zmienia się dość szybko.
League of Legends LoL to multum możliwości stawiania zakładów. Początkującym typerom polecić można obstawianie największych turniejów, w tym LEC oraz LCS. Po nabraniu doświadczenia warto zaś zainteresować się krajowymi ligami w LoL-a.
Piłka nożna esports W FIFĘ grał praktycznie każdy polski gracz. Dlatego też jest to dobra gra do obstawiania w przypadku typerów dopiero zaczynających się interesować zakładami esportowymi. Z drugiej strony w FIFIE, tak jak w prawdziwej piłce nożnej wyniki spotkań bywają wysoce nieprzewidywalne.
Overwatch Obstawianie Overwatch w dużej mierze jest podobne do stawiania zakładów na CS:GO. Obie te gry są pierwszoosobowymi strzelankami pełnymi szybkiej akcji. Wielu typerów lubi obstawiać Overwatch w trybie na żywo, gdyż wiąże się to z naprawdę dużą dawką dodatkowych emocji.

Uogólniając, obstawianie wyników gier komputerowych jest bardzo podobne do stawiania zakładów na tradycyjne dyscypliny. Decydujące znaczenie ma wiedza i doświadczenie, przyjęta strategia oraz łut szczęścia.

Obstawiaj eSport z GGBet

Obstawianie esportu to fascynująca sprawa. Jest to przecież dziedzina sportowa, która dopiero się rozwija i przynosi zupełnie nowe wrażenia. Tymczasem GG.Bet to portal, w którym zakłady e-sportowe lub zakłady sportowe obstawia się z wielką łatwością. Nie trzeba nawet mieć żadnego doświadczenia, by czerpać wielką frajdę z esportowego hazardu. Z czasem, zdobywaniem doświadczenia typerskiego i lepszym poznaniem poszczególnych gier można stać się esportowym ekspertem.

Pragniemy podkreślić, że stawianie zakładów bukmacherskich na GGBet esports jest nie tylko komfortowe, ale też bezpiecznie. Jesteśmy licencjonowanym zakładem bukmacherskim, który działa w zgodzie z ogólnodostępnym regulaminem. Zapewniamy też intuicyjną i całkowicie spolszczoną stronę internetową kasyna online.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi gracza. Jest on dostępny np. przez czat na żywo, gdzie odpowiedzi zwykle  pojawiają się praktycznie natychmiastowo. Szybkość cechuje także nasz dział finansów. Dbamy o to by wpłaty i wypłaty były przetwarzane w możliwie najkrótszym czasie. Dla komfortu graczy oferujemy szereg różnorodnych metod płatności przy współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi. Wpłat i wypłat można dokonywać między innymi przy użyciu złotówek.